EFT Seansları Hakkında

İyileşme süresi ve aralığı kişiye bağlıdır. Çalışılan konu ve altında yatan sebeplere göre değişir. Herkesin hikayesi farklı ve özeldir. Seasnlarda kişiye özel program oluşturulup profesyonel olarak ilerleriz.

Hangi konu hakkında çalışılacak ise kişinin hikayesi alınır ve kişiye özel program ve teknik yönlendirme yapılır. İlk seanstan sonra ortalama ne aralıkla ne kadar çalışılması gerektiğini sizlere iletiyoruz.

Bir seans yaklaşık olarak 1 –  1.5 saat sürer.

EFT’nin bilinen ve şimdiye gözlenlenmiş hiçbir zararı yan etkisi yoktur. Aksine olumlu sonuçları vardır. Hangi konuda çalışılır ise o konuda çözümlenme ve şifa gerçekleşir.

Hayır. Hangi konuda neye çalışıldıysa o konu çözümlenmiş ve şifalanmıştır bir daha asla geri gelmez.

Hayata bakış açınızı olumlu anlamda dönüştürerek daha kaliteli ve pozitif yaşamanızı sağlar. Negatiflerden özgürleşerek pozitife geçiş yapar hayattan keyif alarak mutluluk, huzur, sevgi gibi olumlu düşünce ve duyguları derinden hisseder ve yaşarsınız.

Hayır. Bipolar, şizofren ve kişilik bozukluğu tanısı alan kişiler haricinde herkes EFT seansı alabilir.

EFT Eğitimleri Hakkında

Temel eğitim, EFT ile ilgili temel kavram ve ünitelerin olduğu uzmanık eğitimi için önkoşuldur. Yani temel eğitim almadan uzmanlık eğitimi alamazsınız.

GoE, Guild of Energists (Uluslararası Enerjistler Birliği Derneği’) nin kısaltmasıdır.

Uzman uygulayıcı olursunuz ve hem kendinize hem başkalarına seans yapabilir duruma gelirsiniz. Hastalıklar, fobiler, travmalarda, ilişkilerde, kilo… gibi tüm konularda çalışma yapabilir olacaksınız.

Evet tabii. Yine GoE’ den onaylı uluslararası geçerli sertifikalarınız eğitim sonrasında maillerinize gönderilir.

Eğitimden sonra seans yapabileceksiniz evet fakat tavsiye edilen ve bizimde ısrarla söylediğimiz başkalarına seans yapmadan önce kendi negatiflerinizden özgürleştikten sonra başkalarına uygulamanızdır. Özgürleştiktan sonra danışanlarınıza daha sağlıklı ve özgürleşmiş olarak müthiş gelişmeler sağlayaabilirsiniz.

Evet. Uzmanlık eğitimi sonrası o sene içinde eğitim almış tüm Met Pro uzmanlarının olduğu gruba geçiş yapılır ve hem kendi grubunuzdan hem uzmanlar grubundan eğitmenimiz Gülay Gecü tarafınfan süpervizörlük hizmeti vardır. Belirli konusu profesyonelleşme amacıyla planlanan aylık toplantılarımız ilede desteklenmektedir.

Şöyle ki öncelikle eğitim aldıktan sonra sürecimiz bitmiyor ve hep daha iyi nasıl oluruz misyonu ve Journey Akademi farkıyla bunu farkediyor olacaksınız. Çeşitli içerik paylaşımları ve pdf lere ulaşım imkanı. Eğitmenimiz Gülay Gecü’nün uzman öğrencilerine özel Enneagram – Kişilik Tipleri Analizi Eğitimini ücretsiz olarak hediye etmektedir. Bununla birlikte Aile dizimi çalışmalarına yine sadece uzman öğrencilerine özel ücretsiz temsilci olarak katılma imkanı sağlamaktadır.