Hamilelik ve Hamilelik Sonrası EFT

Hamilelik ve Hamilelik Sonrası EFT

  HAMİLELİK VE SONRASI EFT

Mükemmel bir haber alıyorsunuz. Evet, kontrole gittiniz ve doktorunuz ailenize yeni bir birey daha katılacağını söyledi. Peki, bu süreçte strese girdiğinizde ya da herhangi bir korku yaşadığınızda bu duygu değişimlerini minik yavrunuzun daha dünyaya gözlerini açmadan hissedebileceğini biliyor musunuz?

Biz bu stresli, endişeli ve korkulu anlarımızda nasıl sakinleşeceğiz? Çok kolay bir yöntemle.

EFT Journey Akademi, evinizin yeni mensubu ile başlayacağınız yolculukta size en başından itibaren faydalı dokunuşlar yaparak tüm hayat boyu işinize yarayacak kolaylıkların kapısını açmada kılavuz olabilir.

EFT (Emotional Freedom Technique) yani Duygusal Özgürleşme Tekniği. Bilindiği üzere EFT binlerce yıllık bir geçmişi olan bir enerji tekniğidir. Bedenimizdeki bazı özel noktalara vuruşlar yaparak bilinçaltı düzeyimizde değişim yapmayı sağlayan bir teknik.

İnsan bedeninde akışkan enerji kanalları olduğu söyleniyor. Bu kanallarda enerji rahat bir şekilde akarken kendimizi her yönden çok daha rahat hissederiz. Ama bu enerji kanalları her hangi bir nedenle bir şekilde tıkandığı ya da durgunlaştığı zaman olumsuz ya da negatif olarak nitelendirdiğimiz duygular ortaya çıkıyor. Enerji bedenimizde bu duyguların ortaya çıkması, fiziksel bedenimizde de birçok semptom ortaya çıkmasına neden oluyor. İşte tam bu noktada devreye EFT giriyor. EFT ile birlikte bu tıkanan enerji kanallarını açarak, duyguları boşaltıyoruz.

Girişte bahsettiğimiz hususu detaylı ifade edecek olursak, anne adayımızın yaşadığı stres korku ve endişe gibi duygulardan, henüz dünyaya gözlerini açmamış anne karnındaki bebekte etkilenir.  Olumsuz duygular bebeğe geçer ve hatta bebek bu duyguları tamamen kendisine aitmiş gibi algılar. İşte bu olumsuz duygulardan kurtulmak ve bu duyguları atabilmek için EFT’ye başvuruyoruz.

Bu tekniği hamilelik esnasında kullanarak rahatladığınız gibi doğum korkularınızdan kurtulmak içinde kullanabilirsiniz. Bir anne adayı olarak doğum öncesi, doğum süresince ve sonrasında kendi kendinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Doğum öncesinde kendi olumsuz duygularınızı temizlemek, doğum sonrasında özellikle lohusalık döneminde kötü duyguları boşaltmak, lohusalık depresyonunu ve doğum sonu oluşabilecek hastalıkları azaltmak için EFT Journey Akademi’den Duygusal Özgürleşme Tekniği dediğimiz EFT Seansı almanızı için linke tıklamanız yeterli.

Faydasını bizzat yaşadıktan sonra ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bir verimlilikle karşılaşacaksınız. O zaman geldiğinde ya da geldiyse artık EFT’yi başkalarına da uygulamak için EFT Journey Akademi’den EFT Temel Eğitimi ve Uzmanlık Eğitimi alıp sertifikalarınıza sahip olabilirsiniz.

EFT Journey Akademi’den, EFT eğitimi almak için tıklayınız.

Add a Comment

Your email address will not be published.